لوگو پارس افق اروند

درخواست نمایندگی

درباره ما

WhatsApp Image 2023-01-05 at 14.57.21
مهندس مشاک
مدیرعامل محترم شرکت پارس افق اروند

شرکت صنعتی پارس افق اروند
با سابقه درخشان در زمینه صنایع برق صنعتی و روشنایی محصولات و خدمات خود را با بالاترین کیفیت و رقابت با محصولات خارجی در سراسر میهن عزیزمان عرضه میکند.
ارائه بهتر خدمات و ساخت محصولات بدون نقص و فعالیت منحصر به فرد با پرسنل حرفه ای در امر تولید، فیوزهای مینیاتوری ، محافظ، کنتاکتور، کلید اتوماتیک ، پروژکتورها ، چراغ پنل، لامپ ، ریسه ،سنسور و تایمر و … اشاره کرد.
گروه صنعتی پارس افق اروند امیدوار است با عنایت پروردگار متعال با بکارگیری پرسنل متخصص و دستگاههای پیشرفته روز و تلاش بی وقفه به طور مداوم محصولات خود را با بالاترین کیفیت و استاندارد در جهت ارائه محصولات خود به مشتریان میباشد .
شرکت صنعتی و تولیدی پارس افق اروند درسال ۱۳۹7 فعالیت تولیدی خود را با پشتوانه ای از علم و تجربه و بکارگیری نیروهای متخصص و آموزش دیده با استفاده از بهترین مواد اولیه در منطقه آزاد اروند با سرمایه گذاری مهندس حسین غلامی مشاک آغاز نمود و از آن زمان تا کنون همواره به عنوان یکی از شرکت های شاخص و ممتاز حضوری جدی وفعال در عرصه تولید محصولات روشنایی ساختمانی و صنعتی کشور داشته و همچنین با هدف استفاده بهینه و مطلوب از انرژی در راستای تحقق بخشیدن به سیاست های کلی کشور جمهوری اسلامی ایران و درجهت خودکفایی صنعتی این مرز و بوم فعالیتی استوار دارد.
اهداف و اندیشه های حاکم بر شرکت پارس افق اروند در جهت دستیابی به شاخصه های ممتاز به عنوان تولیدکننده محصولات روشنایی در سطح کشور و کسب جایگاهی ویژه در بازار رقابتی فروش محصولات روشنایی تولیدی خود به شرح زیر میباشد
۱ بکارگیری عناصر مجرب وکار آزموده
۲ رعایت استانداردهای کیفیت خدمات و محصولات
۳ اصل مشتری و بالا بردن سطح خدمات پس‌از فروش
۴ رعایت ضوابط و الزامات قانونی و استاندارد فنی و مدیریتی
در راستای چنین اندیشه ای شرکت ضمن انطباق فرایند سازمانی خود با سیستم مدیریت کیفیت و استاندارد بین المللی موفق به اخذ گواهینامه ISO14001_ISO9001_HSE_MS_ISO45001 گردید. به چنین پشتوانه ای در عرصه قابلیت های علمی و عملی و امکانات فنی و مهارت های اجرایی شرکت توانست به لحاظ مرغوبیت محصولات تولیدی خود گواهینامه های استاندارد ملی را دریافت نماید